Działalność w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej kserokopiarek oraz sprzętu biurowego prowadzimy od początku lat 90. Różnorodność modeli oraz typów kserokopiarek występujących na naszym rynku dopinguje nas do ciągłego pogłębiania wiedzy technicznej i współpracy z wyspecjalizowanymi firmami o tym profilu w całym kraju i za granicą. Jesteśmy konkurencyjni nie tylko ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, lecz również na niskie, proponowane przez nas ceny.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania systemów kopiujących. Możliwości techniczne oferowanych przez naszą firmę urządzeń spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymogi naszych klientów.

Oferowane przez nas kserokopiarki odznaczają się estetycznym wyglądem, ergonomią działania, wysoką sprawnością pracy oraz długim okresem bezawaryjnej eksploatacji. Kopiarki posiadają szeroką gamę dodatkowych opcji, tj.: RADF, Duplex, Moduły Druku oraz Skanowania, Separatory Prac, Moduły "FINISHER", itp., które mają na celu polepszenie warunków pracy, a także podniesienie jej wydajności. Bardzo ważnym elementem w urządzeniach jest możliwość pracy w sieciach strukturalnych oraz możliwość konfiguracji z oprogramowaniem komputerowym.

Jako jedna z pierwszych firm oferujemy wdrażanie systemów zarządzania obiegiem dokumentów. Tak jak kserokopiarki cyfrowe wyparły urządzenia analogowe, tak dzisiaj standardem pracy stają się zintegrowane systemy obiegu dokumentów.

Naszym klientom zapewniamy już nie tylko same urządzenia, ale rozwiązania systemów kopiujących dopasowane pod indywidualne potrzeby. Oferujemy dostęp do najnowszych urządzeń, systemów zarządzania obiegiem dokumentów, zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne oraz usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Filozofią naszej firmy jest tworzenie pozytywnych relacji z naszymi klientami. Transakcja jest dla nas początkiem współpracy. Celem nie jest dokonanie transakcji, a stworzenie właściwej korelacji, która będzie owocowała latami.

Bardzo cieszy nas fakt, że inwestycja w jakość obsługi oraz tworzenie pozytywnych relacji z klientem zapewnił nam solidną pozycję na rynku, jednocześnie czyniąc nas bezkonkurencyjnymi na rynku lokalnym, a pozycjonując w czołówce firm w kraju. Od ponad 20 lat gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Historia firmy:

1989 rok - rozpoczęcie działalności pod nazwą MXS Materiały Xero Serwis

1994 rok - przekształcenie firmy w spółkę cywilną MXS Materiały Xero Serwis S.C.

1999 rok - przejęcie firmy przez wspólnika i przekształcenie w firmę MKS Materiały Ksero Serwis

2018 rok - przekształcenie działalności w spółkę pod nazwą MKS Polska Rusinek Sp.j.Środowisko

Działanie naszej firmy ukierunkowane jest na rozwiązania proekologiczne, które zapewniają mniej negatywny wpływ na środowisko. Zapewniamy nie tylko korzyści wynikające z oszczędności czasu, zmniejszenia wydatków na serwis i eksploatację, ale również przyczyniamy się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko. Nasze rozwiązania realizowane są w harmonii ze środowiskiem.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com