Środowisko

Kyocera ŚrodowiskoZnaczenie ekologii w działalności firmy KYOCERA Document Solutions

Ochrona środowiska odgrywa ważną rolę w codziennej działalności firmy KYOCERA Document Solutions. Badania prowadzone przez ostatnie dziesięciolecia skupiają się nie tylko na opracowaniu jak najbardziej zaawansowanych urządzeń do zarządzania dokumentami, ale również realizacji tych zadań w harmonii ze środowiskiem.

Proekologiczna polityka

Polityka proekologiczna firmy KYOCERA wychodzi daleko poza ramy samych urządzeń do zarządzania dokumentami. Firma wspiera projekty proekologiczne i sponsoruje społeczności proekologiczne w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Południowej. Ekologia jest ważną częścią celu, jaki postawiła sobie firma: stać się liderem rynku w zakresie ochrony środowiska.


KYOCERA - pionierem w dziedzinie technologii bezkasetowej

FirmA KYOCERA jest pionierem w dziedzinie technologii bezkasetowej, która jest stosowana w urządzeniach ECOSYS. Stosujemy elementy o wydłużonej trwałości i tylko jeden materiał eksploatacyjny - toner. To znacznie ogranicza ilość odpadów i koszty materiałów eksploatacyjnych. Praktycznie we wszystkich nowych produktach firmy KYOCERA Document Solutions stosowane są elementy o wydłużonej trwałości. Użytkownicy naszych produktów chronią środowisko i korzystają z zalet doskonałych urządzeń charakteryzujących się najniższym kosztem wydruku stron i najniższymi całkowitymi kosztami eksploatacji (TCO).

Etykiety ekologiczne i produkty KYOCERAniebieski anioł

Kilka produktów firmy KYOCERA zostało uhonorowanych znanym na świecie znakiem „Niebieskiego Anioła”'– najbardziej prestiżową nagrodą w dziedzinie ochrony środowiska w Niemczech.

Ponadto, wszystkie bieżące produkty KYOCERA wyprodukowane po 1 kwietnia 2007 posiadają logo ENERGY STAR - wprowadzone przez rzad USA i Unii Europejskiej, spelniając tym samym, a wręcz przekraczając, rygorystyczne wymogi dotyczące zużycia energii i papieru.

 

 

Doradca kontrahenta

Przemysław Lewczuk
tel.: 510 820 990
 ✉ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com