Twoja firma jest jak organizm, który narażony jest na wiele czynników zewnętrznych, które mogą wywołać chorobę. Ograniczając negatywny wpływ możesz uzdrowić i usprawnić funkcjonowanie swojego „organizmu”.

Kontrakt serwisowy usprawni obieg dokumentów w Twojej firmie, zredukuje koszty związane z drukiem, a także odciąży Ciebie i Twoich pracowników z nadzoru nad drukarkami i kserokopiarkami. To po naszej stronie spoczywa stały nadzór nad stanem materiałów i części eksploatacyjnych. Najistotniejszym atutem kontraktu z naszą firmą jest ograniczenie zewnętrznych dostawców do Twojej firmy, jedna firma - jeden kontakt - stały nadzór opiekuna nawet przez 24 godziny na dobę.

Kontrakt to nie tylko zapewnienie sukcesywnych dostaw materiałów eksploatacyjnych, ale również gwarancja na posiadane urządzenia, wymiana na nowe jeśli uznasz, że obecne urządzenia nie spełniają Twoich oczekiwań. Pamiętaj, że każdy kontrakt zawierany jest na indywidualnych warunkach, które uzgadniają obie strony. Możesz posiadać jedno urządzenie kopiujące lub pięćdziesiąt drukarek, dla nas nie ma to znaczenia, w każdym przypadku zapewniamy Tobie i Twojej firmie komfort i wygodę w obsłudze urządzeń MFP.

Na czym polega kontrakt w pełnej opiece serwisowej?
✔ Nie płacisz za tonery.
✔ Nie płacisz za wizyty serwisowe.
✔ Nie płacisz za wymianę materiałów eksploatacyjnych.
Ponosisz jedynie koszt za wykonaną kopię lub wydruk.

Nasza firma oferuje system do zarządzania flotą urządzeń w Twojej firmie. Nie ingerujemy w Twoją sieć lokalną. Tworzymy zewnętrzny serwer do gromadzenia danych wyłącznie na temat stanu Twoich urządzeń, co pozwala nam na zareagowanie zanim jeszcze Ty zdążysz do nas zadzwonić.

 

Dział serwisu

Dyrektor serwisu
Krzysztof Baranowski
☏ 603 629 484

Biuro zgłoszeń
☏ 29 764 63 73

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com